KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14498465
nr 1449 8465
Gunnar Zetterström
(1902-1965), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 30x36 cm, yttermått inklusive ram: 37x44 cm
Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:00:57
Gunnar Zetterström
Läs mer om Gunnar Zetterström